Mar 05

Sponsorlu Bağlantılar


05.03.2012 tarihinde saat 11:00’de alışveriş merkezimizde noter huzurunda gerçekleşen “2012 Fırsatlarla geliyor” kampanyasına ait çekiliş sonuçları aşağıda yer almaktadır.

212 Avm Çekiliş Sonuçları

BMW 116 İ OTOMATİK VİTES  2012 MODEL OTOMOBİL (Asil Talihli)
RAHMİ CAN

APPLE IPHONE 4 16 GB (SIMKART VE HAT HARIÇ) (Asil Talihliler)
OKAN TAŞ
ÖMER FARUK AKINCI
MUSTAFA YILMAZ TOK
HALİL MURAT ÇABUK
MEHMET ASLAN

LG 42 LW 4500 LED TV (Asil Talihliler)
ABDURRAHMAN ÇETİN
AYDIN DODAK
A.KADİR YAŞAR

APPLE IPAD 16 GB WIFI-3G (SIMKART VE HAT HARIÇ) (Asil Talihliler)
NAİL KİRMAN
NESRİN KOÇAK
GÜLSİNE ANTER
EYMEN KARACA
EMİNE SAYAR

BMW 116 İ OTOMATİK VİTES  2012 MODEL OTOMOBİL (Yedek Talihli)
METE AKBULUT

APPLE IPHONE 4 16 GB (SIMKART VE HAT HARIÇ) (Yedek Talihliler)
SADIK GUL
HAKAN KARAGOZ
MURAT AVCI
GAZI KESKIN
MEHMET DONGEL

LG 42 LW 4500 LED TV (Yedek Talihliler)
GÖKHAN AKANDERE
İLHAN AÇIKGÖZ
ABDULLAH GOKCEGOZOG

APPLE IPAD 16 GB WIFI-3G (SIMKART VE HAT HARIÇ) (Yedek Talihliler)
SERKAN COKER
TOLGA CELIK
ABDURRAHMAN SAKARYA
ŞERAFETTİN ALKAN
CAFER ANDIC

18 yaşından küçükler, EDİP ULUSLARARASI GAYRİMENKUL VE TURİZM A.Ş.çalışanları, 212 İstanbul Power Outlet AVM mağazaları çalışanları,PM Promosyon Malzemeleri ve Tanıtım Hizmetleri San. Tic. Ltd.Şti  ve Mobilera çalışanları düzenlenmiş olan çekilişe katılamazlar.Katılıp kazanmış olsalar dahi hediyelerini alamazlar.

Kazanılan hediyede ÖTV ve KDV hariç olmak üzere; diğer vergi ve yasal yükümlülükler  talihliler tarafından karşılanacaktır.

Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.

İkramiye tesliminde fiş / fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur.

Asil ve yedek talihliye taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır.

Kazanan talihli ikramiyesini nakit karşılığı olarak talep edemez.

Asil talihlinin hediyesini almak için son başvuru tarihi 23.03.2012 yedek talihlinin hediyesini almak için son başvuru tarihi 07.04.2012 ’dir. Bu tarihler arasında başvurmayan talihliler hediyesini alamazlar.

Asil ve yedek talihlilerin yukarıda belirtilen tarihlerde PM Promosyon ; İnönü cad. Utku İş Merkezi No 21 – 4 Çeliktepe / İstanbul adresine veya kampanya danışma hattına başvurmaları gerekmektedir. Kampanya danışma hattı 212 2841630’dur.

Milli Piyango İdaresinin 09.12.2011 tarihli iznine istinaden B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99 / 3399 – 11617 izin no’su ile EDİP ULUSLARARASI GAYRİMENKUL VE TURİZM A.Ş. tarafından düzenlenen bu kampanya’ya 59.367 adet katılım olmuştur.

written by admin
, ,


One Response to “212 Avm BMW Kampanyası Çekiliş sonuçları”

  1. 1. Rahmi Can ve Nail Kirman Says:

    Ben kazandım he he araba ve ıpad

Konu Hakkında Yorum Belirtin :


Kampanyala.com, Akıllı Tüketiciler için nerede, ne zaman avantajlı alışveriş yapılır, alışveriş esnasında hangi banka kredi kartını kullanmak daha caziptir sorusuna cevap vermeyi amaçlayan günlük kampanya sitesidir. Kampanyala.com, firma ve bankalara ait güncel kampanya, indirim, çekiliş, taksit, promosyon, hediye, çek, kupon vb. habeleri güncel olarak verir. Akaryakıt, elektronik, giyim, aksesuar, mobilya, beyaz eşya, market, okul, finansal, kredi, otomotiv, cep telefonu, turizm vb. kampanyaları yer almaktadır. Kampanyala.com a gün içerisinde sürekli bilgi girişi ve güncellemeler yapılmaktadır. Kampanyala.com Pek çok site tarafından gizili veya açık izlenen ve alıntı yapılan bir sitedir.  Subscribe in a reader Add to Google Reader or Homepage Subscribe in NewsGator Online Add to My AOL Add to netvibes Subscribe in Bloglines