Mar 15

Sponsorlu Bağlantılar


Fairy Türkiye’nin en mutlu sofraları yarışmasında birbirinden güzel hediyeler veriyor. 15 mart – 30 nisan 2012 tarihleri arasında Facebook üzerinden düzenlenen yarışmada 1.olacak hikayenin sahibi Fairy’den 10.000 TL değerinde yepyeni bir mutfak hediyesi kazanıyor. 2.ye Hisardan çatal bıçak seti,  3.ye Kütahya Porselen Yemek Takımı,  4.ve 5. olan kişilere ise Tupperware’den Saklama Kabları hediye edilecektir.  Ayrıca hikayesini en çok arkadaşı ile paylaşan ilk 20 kişiye 1 yıllık Fairy Platinum hediye edilecektir.  Yarışmaya dahil edilen katılımlar, Berna Laçin ve Gülhan Kara’dan oluşan Fairy jürisi tarafından değerlendirilerek kazananlar belirlenecektir. Eğer bu şekilde değilde oylarla belirlenecek olsaydı facebooktan binlerce sahte profil açarak kendilerine oy veren gruplar yarışmayı kazanacaktı. Facebook tarafından düzenlenen ve ödülü yüksek olan yarışmaları kazananlar genelde kendilerine binlerce sahte profil açıp yine kendilerine oy veren gruplardır. Bilginiz olsun…

Fairy Platinum ile Mutlu Sofralar Yarışması

apps.facebook.com/mutlusofralar ve mutlumutfaklar.com/mutlusofralar adreslerinde gerçekleştirilen “Fairy Platinum ile Mutlu Sofralar” Yarışması, 15 Mart 2012 saat 22.00 – 30 Nisan 2012 saat 23.59 tarihleri arasında aktif olacaktır.

Yarışmaya katılım 30 Nisan 2012 tarihinde saat 23.59’da sonlandırılacak, bu tarihten sonra gönderilen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Katılımcılar, apps.facebook.com/mutlusofralar ve mutlumutfaklar.com/mutlusofralar adreslerinde yer alan uygulama üzerinden yarışmaya katılarak, hazırladıkları kalabalık ve mutlu sofralara ait bir fotoğraflarını, sofralarının buluşma sebebini anlatan kısa bir hikayeyi ve o gün için hazırladıkları mönüleri paylaşarak yarışmaya katılacaklardır.

Yarışmaya dahil edilen katılımlar, Berna Laçin ve Gülhan Kara’dan oluşan Fairy jürisi tarafından değerlendirilerek kazananlar belirlenecektir. Jüri, kullanıcı tarafından paylaşılan sofrada yer alan kişilerin verdiği mutlu pozlara ve masada yer alan mönü uyumuna göre seçimini yapacaktır. Değerlendirmeler sonunda sadece daha sonra belirlenecek bir markaya ait mutfak beyaz eşyası alımlarında geçerli 5.000TL değerinde ve Fairy tarafından belirlenecek bir mutfak markasında geçerli 5.000TL değerinde olmak üzere toplam 10.000TL değerinde hediye çeki kazanacaktır. Takip eden kazananlar: 1 adet Hisar’dan çatal bıçak seti, 1 adet Kütahya Porselen yemek takımı, 2 adet Tupperware saklama kabı kazanacaktır. Hikayesini en fazla arkadaşıyla paylaşan 20 katılımcı 1 yıllık Fairy Platinum kazanacaktır.

18 yaşından küçük kullanıcılar yarışmaya katılabilir ancak hediye kazanamazlar.
Fairy – Mutlumutfaklar.com sayfası için hizmet veren firmaların çalışanları kampanyaya katılamaz, katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.

Katılımcılar istedikleri kadar mutlu sofra fotoğrafıyla yarışmaya katılabilir, ancak sadece 1(bir) adet ödül kazanabilirler.

Yarışma sonunda ödülleri kazananlar, 4 Mayıs 2012 tarihinde www.mutlumutfaklar.com ve www.facebook.com/fairyturkiye adreslerinden yayınlanacak ve hak sahiplerine telefon/e-posta yoluyla ulaşılacaktır.

written by admin
, , , ,


One Response to “Fairy Platinum ile Mutlu Sofralar Facebook Yarışması”

  1. 1. nursen Says:

    güzel bir yarişma ben şansli degilim işanllah kazanırım çünkü çok ihtiyacim var

Konu Hakkında Yorum Belirtin :


Kampanyala.com, Akıllı Tüketiciler için nerede, ne zaman avantajlı alışveriş yapılır, alışveriş esnasında hangi banka kredi kartını kullanmak daha caziptir sorusuna cevap vermeyi amaçlayan günlük kampanya sitesidir. Kampanyala.com, firma ve bankalara ait güncel kampanya, indirim, çekiliş, taksit, promosyon, hediye, çek, kupon vb. habeleri güncel olarak verir. Akaryakıt, elektronik, giyim, aksesuar, mobilya, beyaz eşya, market, okul, finansal, kredi, otomotiv, cep telefonu, turizm vb. kampanyaları yer almaktadır. Kampanyala.com a gün içerisinde sürekli bilgi girişi ve güncellemeler yapılmaktadır. Kampanyala.com Pek çok site tarafından gizili veya açık izlenen ve alıntı yapılan bir sitedir.  Subscribe in a reader Add to Google Reader or Homepage Subscribe in NewsGator Online Add to My AOL Add to netvibes Subscribe in Bloglines